Smaller Default Larger

 Labo darbu nedēļa Jau piecpadsmito gadu pēc kārtas labdarības organizācija „Palīdzēsim.lv” no 9. līdz 15. oktobrim rīko akciju „Labo darbu nedēļa”. Piedalīsimies arī mēs!

  Ziedosim nelielas mantiņas un piepildīsim Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Drosmes kasti!

   Lai pacientos raisītu pozitīvas emocijas un mazinātu bailes vai satraukumu pirms gaidāmās procedūras vai manipulācijas, Bērnu slimnīca ir ieviesusi Drosmes kastes, no kurām apbalvojumu par izrādīto drosmi var saņemt ikviens mazais un lielais slimnīcas pacients. Drosmes kastes gan Latvijā, gan citviet pasaulē darbojas, pateicoties ziedojumiem, tādēļ ir svarīgi, lai ziedotāju aktivitāte būtu vienlīdz liela visās sezonās un dāvaniņu nekad netrūktu, jo drosme slimnīcas pacientiem nepieciešama katru dienu visa gada garumā.

Rīgas Bolderājas Jaunā pamatskola
aicina uz

adaptācijas mācībām
Mazais Erudīts
2023./2024. mācību gada
nākamos skolas 1.klašu skolēnus

2022.gada 3.novembrī


Pirmā nodarbība 3.novembrī
• plkst. 17.00 – 17.30 bērni kopā ar vecākiem
• plkst.17.30-18.00 tikai bērniem

Turpmāk nodarbības ceturtdienās no plkst. 17.00 – 18.00
Skolotāja Marija Tuče
Tālrunis informācijai 67430558, 26820764
Skolā ieeja ar maiņas apaviem

Skolas administrācija

 

 

karjeras nedela   No 17. līdz 21. oktobrim visā Latvijā notiks Karjeras nedēļa, kuru organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar reģionālajiem partneriem. Šogad Karjeras nedēļa atzīmē savu desmitgadi un ar saukli “Uzņēmējspējas – tavas superspējas!” aicinās ikvienu, īpaši skolēnus, izzināt un attīstīt savas uzņēmējspējas.

   Karjeras nedēļa norisināsies Latvijas pilsētu un novadu vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs, piedāvājot dažādus izzinošus pasākumus - diskusijas, radošās darbnīcas, tikšanās ar uzņēmumu un augstskolu pārstāvjiem, skolu absolventiem un skolēnu vecākiem. Izglītības iestādēs notiks tematiskās mācībstundas, izmantojot katrai vecumgrupai pielāgotus, īpaši Karjeras nedēļai radītus materiālus. Aicinām sekot līdzi Karjeras nedēļas aktualitātēm VIAA mājaslapā, kā arī VIAA un TavaiKarjerai Facebook un Twitter kontos.