Smaller Default Larger

IMG 3047Latvija – tā mums katram ir viena, bet katram šķiet citāda. No sniega baltumā mirdzošām kāpām līdz vasaras vēja glāstiem tveicīga jūlija pēcpusdienā. No rudens lapu krāsainās uguņošanas līdz pavasara iezvanīšanai. Mēs nākam pie Tevis, Latvija, tik dažādi savās domās un izjūtās, mēs nākam, lai Tevi uzrunātu. Baltā galdauta svētki ir veids kā svinēt Latvijas otro dzimšanas dienu - mūsu PAR dienu. Baltā galdauta svētki 4.maijā pulcē pie viena galda ģimenes svētku noskaņās.


NOSKAŅA: Kopā būšanas prieks, piederības sajūta. Balti krekli, balti galdauti un mastā Latvijas valsts karogs.
VIETA: Svētku svinēšana uz skaista balkona vai Stipro skrējiena trasē Stikla kalna pakājē; pie dabas: aktivitātēs pie ūdens, Latvijas laukos, mazdārziņos vai pilsētas vidē.
AKTIVITĀTES: Kopīga sapulcēšanās ģimenes svētku pusdienās, atmiņu stāsti, sadziedāšanās, ozolu stādīšana, velobraucieni, pārgājieni.


Uzklāsim baltus galdautus un svinēsim mūsu brīvību!

 EEM info  No 1.- 9. maijam Latvijā svinam Demokrātijas nedēļu, kas noslēdzas Eiropas dienā - 9. maijā. Par vienu no Eiropas dienas tradīcijām ir kļuvis tiešsaistes tests "Eiropas eksāmens". Tajā 7., 8., 9. maijā www.esmaja.lv aicinām piedalīties ikvienu, sākot no 1. klases līdz sirmam vecumam.
 
   2020. gadā "Eiropas eksāmenā" piedalījās jau vairāk nekā 30 000 dalībnieku no visas Latvijas. Zinām, ka šogad būsim vēl vairāk! Jau šobrīd pieteikušās gandrīz puse Latvijas skolu. 

   Saite uz pieteikšanos - https://eksamens.eu/registracija/

 

 

 

Ministru kabineta 2020. gada 30. jūnija rīkojumā Nr. 354 “Par darba dienu pārcelšanu 2021. gadā” noteikts:

Pamatojoties uz Darba likuma 133. panta ceturto daļu, no valsts budžeta finansējamās institūcijās, kurās noteikta piecu dienu darba nedēļa no pirmdienas līdz piektdienai, pārcelt darba dienu no: pirmdienas, 2021. gada 3. maija, uz sestdienu, 2021. gada 8. maiju;

Saskaņā ar augstāk minēto- skolā brīva diena ir pirmdiena, 03.05., bet sestdienā , 08.05., notiek mācību stundas pēc PIRMDIENAS stundu saraksta.

   Valdība pagarina ārkārtējo situāciju līdz 12. maijam

    2020. gada 12.martā Ministru kabinets izdeva rīkojumu Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”.
  Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, Ministru kabinets ir izsludinājis ārkārtējās situācijas pagarinājumu līdz šī gada 12. maijam, tādējādi pagarinot 12. marta valdības rīkojuma par “Ārkārtējās situācijas izsludināšanu” darbības laiku.