Smaller Default Larger

 Labo darbu nedēļa Jau piecpadsmito gadu pēc kārtas labdarības organizācija „Palīdzēsim.lv” no 9. līdz 15. oktobrim rīko akciju „Labo darbu nedēļa”. Piedalīsimies arī mēs!

  Ziedosim nelielas mantiņas un piepildīsim Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Drosmes kasti!

   Lai pacientos raisītu pozitīvas emocijas un mazinātu bailes vai satraukumu pirms gaidāmās procedūras vai manipulācijas, Bērnu slimnīca ir ieviesusi Drosmes kastes, no kurām apbalvojumu par izrādīto drosmi var saņemt ikviens mazais un lielais slimnīcas pacients. Drosmes kastes gan Latvijā, gan citviet pasaulē darbojas, pateicoties ziedojumiem, tādēļ ir svarīgi, lai ziedotāju aktivitāte būtu vienlīdz liela visās sezonās un dāvaniņu nekad netrūktu, jo drosme slimnīcas pacientiem nepieciešama katru dienu visa gada garumā.

   Drosmes kastēs var likt nelielas mantas izmērā līdz 30 cm, piemēram, bērniem drošas rotaļlietas, puzlītes, grāmatiņas, galda spēles vai mantas sportiskām aktivitātēm. Visiem priekšmetiem jābūt jauniem un to oriģinālajā iepakojumā. Drosmes kastē neizmanto ēdienu (tostarp saldumus) un mantas, kas izmērā pārsniedz 30 cm vai nav bērniem drošas (piemēram, satur sīkas detaļas, magnētus u.c.). (Sīkāka informācija -  https://www.bkus.lv/lv/content/aicinam-palidzet-piepildit-drosmes-kastes )

Mantas var nodot klases audzinātājam vai dizains un tehn. kab. līdz 13.10.23. 

P.S. - Labiem darbiem nav robežu, katrs var izdomāt savu individuālo labo darbu!

Informāciju sagatavoja Lolita Maderniece