Smaller Default Larger

IMG 20201022 WA0014  22. oktobrī Rīgas 19. vidusskolas skolotājas Lolita Maderniece  un Jana Stuģe piedalījās British Council pārstāvniecības Latvijā un Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra sadarbības kopprojekta “Darīt kopā II” (“Building Trust through Collaboration II”) ievadpasākumā. Tajā ar 4 Latvijas pašvaldību Izglītības pārvalžu uzaicinājumu piedalījās 12 skolu skolotāji no Viļānu novada, Ludzas novada, Rīgas un Pierīgas (Stopiņu novads) latviešu un mazākumtautību skolām, veidojot skolu sadarbības pārus. Rīgas 19. vidusskola sadarbosies ar Rīgas 33. vidusskolu.

   Pirmajā tikšanās reizē klātienē, kas notika Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, dalībnieki tika iepazīstināti ar projekta būtību un sadarbības partneriem, prezentēja savu skolu un tās apkārtni, kā arī uzzināja ko vairāk par sevi un kolēģiem, iesaistoties dažādās radošajās aktivitātēs. Nākamās tikšanās jau notiek caur datora ekrānu – tiešsaistēs.

   Projekta mērķis ir uzlabot sadarbību starp latviešu un mazākumtautību skolām, izglītojot dažādu mācību priekšmetu skolotājus un 8. vai 9. klašu skolēnus par reālās dzīves problēmrisināšanas metodēm vietējā kopienā/novadā. 

   Projekta darbības laiks: 22.10.2020. – 26.02.2021.

   Sīkāka informācija prezentācijā: ŠEIT 

#ProjektsDarītKopā #BritishCouncilLatvia #riimc1995

Informāciju sagatavoja Lolita Maderniece